FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Haziran 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Ay boşluktaki ilerlemesini bugünde mesai saatlerinin bitimine kadar sürdürecek. Olaylara geniş açıdan bakmak ve esnek kalmak suretiyle gün boyu bizi engelleyen koşullara karşı daha rahat ilerleme kaydedebiliriz.

Önemli işler, görüşmeler ve uzun vadeli girişimlerde bulunmak adına bugünde elverişli değil, dolayısıyla yarım kalan işlerimize odaklanarak ve  sakin kalararak, rahat bir akışla ilerleme sağlayabiliriz.

 

Ay yarın gerçekleştireceği Dolunay’ın burcu Oğlak burcunun evine saat 18.53 de giriş yapacak. Sorumluluk ve ciddi enerjiler eşliğinde ilerleme sağlayacağız. Yarın gerçekleşecek Dolunay, İş, aile konuları ve toplumun yapısı ve yönetim sisteminde olabilecek değişikliklere ışık tutacak.

 

Günün gezegen hareketinde birkaç gündür hissetmekte olduğumuz Güneş-Satürn karşıtlığı etkinleşiyor. Yaşantımıza kısıtlayıcı koşulları getiren bir enerjidir. Hayatınızda somut yapılar oluşturmak açısından zor bir süreç. Yaşam yolculuğunuzda önemli bir dönüm noktasına geldiğimizi hissedebilirsiniz. Dolayısıyla hayatınızda somut yapılar oluşturmak açısından zorlanabilirsiniz.

İş ve özel yaşamınızda rota değiştirmek zorunda kalacağınız koşullar oluşabilir.

Finansal konularda çok daha dikkatli hareket etmeniz geren bir zaman. Zira birikimleriniz veya kişisel eşyalarınızı elimizden çıkartmak nakde çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bazı ortak işletmelerin yada çalıştığınız şirketin iflaslarına tanık olabilirsiniz.

bu süreci sabırlı olmak, sıkı çalışmak ve kendinize odaklanarak geçirebilirseniz, ileride daha fazla kendinize güven kazanabilirsiniz.

Özellikle kronik hastalıkları olanlar, Kalp, bel, eklem bölgeleri rahatsızlıkları yaşayanlar ve psikosomatik rahatsızlıkları olanlar bu transit boyunca doktor kontrollerini ihmal etmemeliler sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Anadolu Üniversitesin Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, başarılı olamadıkları derslerden 3 ders sınavına girdi.

Alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü e...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) 6 işçi yedikleri tavuktan zehirlendi.

Tepebaşı Belediyesi TEBEV, toplumsal desteğin güçlü ve sıcak eli olarak yardıma muhtaç vatandaşlara uzanmaya devam ediyor....

Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı.

Lozan Barış Antlaşmasının 95. Yıl dönümü nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi, Çağdaş Yaşamı De...

Eskişehir Web Tasarım