FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27 Haziran 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Ay boşluktaki ilerlemesini bugünde mesai saatlerinin bitimine kadar sürdürecek. Olaylara geniş açıdan bakmak ve esnek kalmak suretiyle gün boyu bizi engelleyen koşullara karşı daha rahat ilerleme kaydedebiliriz.

Önemli işler, görüşmeler ve uzun vadeli girişimlerde bulunmak adına bugünde elverişli değil, dolayısıyla yarım kalan işlerimize odaklanarak ve  sakin kalararak, rahat bir akışla ilerleme sağlayabiliriz.

 

Ay yarın gerçekleştireceği Dolunay’ın burcu Oğlak burcunun evine saat 18.53 de giriş yapacak. Sorumluluk ve ciddi enerjiler eşliğinde ilerleme sağlayacağız. Yarın gerçekleşecek Dolunay, İş, aile konuları ve toplumun yapısı ve yönetim sisteminde olabilecek değişikliklere ışık tutacak.

 

Günün gezegen hareketinde birkaç gündür hissetmekte olduğumuz Güneş-Satürn karşıtlığı etkinleşiyor. Yaşantımıza kısıtlayıcı koşulları getiren bir enerjidir. Hayatınızda somut yapılar oluşturmak açısından zor bir süreç. Yaşam yolculuğunuzda önemli bir dönüm noktasına geldiğimizi hissedebilirsiniz. Dolayısıyla hayatınızda somut yapılar oluşturmak açısından zorlanabilirsiniz.

İş ve özel yaşamınızda rota değiştirmek zorunda kalacağınız koşullar oluşabilir.

Finansal konularda çok daha dikkatli hareket etmeniz geren bir zaman. Zira birikimleriniz veya kişisel eşyalarınızı elimizden çıkartmak nakde çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bazı ortak işletmelerin yada çalıştığınız şirketin iflaslarına tanık olabilirsiniz.

bu süreci sabırlı olmak, sıkı çalışmak ve kendinize odaklanarak geçirebilirseniz, ileride daha fazla kendinize güven kazanabilirsiniz.

Özellikle kronik hastalıkları olanlar, Kalp, bel, eklem bölgeleri rahatsızlıkları yaşayanlar ve psikosomatik rahatsızlıkları olanlar bu transit boyunca doktor kontrollerini ihmal etmemeliler sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, herkese örnek olabilecek bir çalışmaya imza attı. Tespit için...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nın çeşitli mahallelerinde yaşayan kadınlarla Alaaddin Cafe’de bir araya geldi....

Kocaeli, Ankara, Adana, Antalya, Bolu, Muğla, İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Aksaray ve Kütahya’da yaşayan vatandaşlar, internet üzerind...

Eskişehir Şehir Hastanesine Ambulans Teslim Töreni'ne katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Uçak ve helikopter ambulans ile vatanda...

Bundan 10 yıl önce bitişiğindeki parfümeri mağazasının patlaması sonucu çok sayıda kişinin yaralandığı Atılgan apartmanının riskli bi...

Burhan Sakallı, yerel seçimlere yönelik çalışmalarını ve ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşlarla buluşan Sakallı, şe...

Eskişehir Web Tasarım