FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Onur ŞENTÜRK Onur ŞENTÜRK
Sosyal Köşe

19 Nisan 2018 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay gün boyu İkizler burcunda ilerleyecek. Güne Çok yönlü, entelektüel, iletişim odaklı enerjiler verirken zihinsel olarak oldukça aktif bir gün geçirebiliriz.

Yazışma gereken işlerimiz, verilerin ve bilgilerin aranması, işlenmesi ve araştırma gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Sevdiklerimiz, kardeşlerimiz veya komşularımızı aramak. Onlarla konuşmak ve onların yaşamlarında ne olup bittiğini bilme merakı içinde olabilir, telefon yada internet ortamında bağlantılar kurabiliriz.

İş yada özel yaşantımızda haberler, dedikodular, yüzeysellikler, canımızı sıkmakla kalmaz, sinirli olmamıza da neden olabilecek deneyimler yaşayabiliriz.

 

Ay günün tek bağlantısını Neptün karesi ile etkinleştirecek. Endişeli şüpheli ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilir, beklentilerde farklılıklar gösterebiliriz.

Cesaretimizi kırıcı olaylara, hatalara yanılgılara sebebiyet vereceğinden bugünlük yeni girişim ve atılımlarda bulunmamaya dikkat etmekte fayda var. Özellikle finansal işlerimizi ele alırken daha fazla güçlük çekebiliriz. Bu da para kaybına veya paramızın güvenliğini tehlikeye sokama gibi durumlara neden olabilir.

Muhtemelen etrafınızdaki herkes ve her şeyden çok etkilenebiliriz, dolayısıyla olaylar karşısında aşırı tepki göstermemizde mümkün olabilir.

 

Sağlığımıza ise her zamankinden daha çok hassasiyetimiz artabilir, genellikle alerjilere, ruh hali değişimlerine ve tanımlanması zor olan şikâyetlere daha duyarlı olabiliriz. 

Alkol, sigara gibi keyif veren şeylere ilgimiz artabilir bu tür bağımlılık kazandıracak zararlı alışkanlıklardan kaçınmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti, aramızdan ayrılışının ikinci yıl dönümünde ünlü Televizyon Programcı...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli etkinliklere katılmak ve halka hitap etmek için  Eskişehir’e...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ziyaretine devam ediyor

CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar Millet Bahçesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eskişehir'de, daha önce zimmetine para geçirdiği gerekçesiyle tutuklanan eski 6. İcra Müdüründen bu kez de 6 kilogra...

Kırsalda yaşayan vatandaşlara ücretsiz olarak verilen yaklaşık 200 bin dut fidanı, 2 buçuk milyondan fazla marul fidesi, 265 bin domates f...

Eskişehir Web Tasarım