FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Onur ŞENTÜRK Onur ŞENTÜRK
Sosyal Köşe

19 Nisan 2018 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay gün boyu İkizler burcunda ilerleyecek. Güne Çok yönlü, entelektüel, iletişim odaklı enerjiler verirken zihinsel olarak oldukça aktif bir gün geçirebiliriz.

Yazışma gereken işlerimiz, verilerin ve bilgilerin aranması, işlenmesi ve araştırma gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Sevdiklerimiz, kardeşlerimiz veya komşularımızı aramak. Onlarla konuşmak ve onların yaşamlarında ne olup bittiğini bilme merakı içinde olabilir, telefon yada internet ortamında bağlantılar kurabiliriz.

İş yada özel yaşantımızda haberler, dedikodular, yüzeysellikler, canımızı sıkmakla kalmaz, sinirli olmamıza da neden olabilecek deneyimler yaşayabiliriz.

 

Ay günün tek bağlantısını Neptün karesi ile etkinleştirecek. Endişeli şüpheli ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilir, beklentilerde farklılıklar gösterebiliriz.

Cesaretimizi kırıcı olaylara, hatalara yanılgılara sebebiyet vereceğinden bugünlük yeni girişim ve atılımlarda bulunmamaya dikkat etmekte fayda var. Özellikle finansal işlerimizi ele alırken daha fazla güçlük çekebiliriz. Bu da para kaybına veya paramızın güvenliğini tehlikeye sokama gibi durumlara neden olabilir.

Muhtemelen etrafınızdaki herkes ve her şeyden çok etkilenebiliriz, dolayısıyla olaylar karşısında aşırı tepki göstermemizde mümkün olabilir.

 

Sağlığımıza ise her zamankinden daha çok hassasiyetimiz artabilir, genellikle alerjilere, ruh hali değişimlerine ve tanımlanması zor olan şikâyetlere daha duyarlı olabiliriz. 

Alkol, sigara gibi keyif veren şeylere ilgimiz artabilir bu tür bağımlılık kazandıracak zararlı alışkanlıklardan kaçınmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de yapılan uyuşturucu operasyonunda binlerce hap ele geçirildi.

Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, 2018-2019 Akademik Yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Eskişehir sanayisinin verimliliği ve kurumsallaşmasına destek sağlayacak proje kabul edildi.

TEI-TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş.’nin Eskişehir yerleşkesinde düzenlenen törenle, TEI ve Gebze Teknik Üniversitesi arasında bir iş bir...

Tepebaşı Belediyesi, marka kent olma yolunun akıllı kent yatırımlarından geçtiği günümüzde, yatırımlarını Remourban - Akıllı Ken...

Eskişehir Web Tasarım