FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Onur ŞENTÜRK Onur ŞENTÜRK
Sosyal Köşe

19 Nisan 2018 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay gün boyu İkizler burcunda ilerleyecek. Güne Çok yönlü, entelektüel, iletişim odaklı enerjiler verirken zihinsel olarak oldukça aktif bir gün geçirebiliriz.

Yazışma gereken işlerimiz, verilerin ve bilgilerin aranması, işlenmesi ve araştırma gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Sevdiklerimiz, kardeşlerimiz veya komşularımızı aramak. Onlarla konuşmak ve onların yaşamlarında ne olup bittiğini bilme merakı içinde olabilir, telefon yada internet ortamında bağlantılar kurabiliriz.

İş yada özel yaşantımızda haberler, dedikodular, yüzeysellikler, canımızı sıkmakla kalmaz, sinirli olmamıza da neden olabilecek deneyimler yaşayabiliriz.

 

Ay günün tek bağlantısını Neptün karesi ile etkinleştirecek. Endişeli şüpheli ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilir, beklentilerde farklılıklar gösterebiliriz.

Cesaretimizi kırıcı olaylara, hatalara yanılgılara sebebiyet vereceğinden bugünlük yeni girişim ve atılımlarda bulunmamaya dikkat etmekte fayda var. Özellikle finansal işlerimizi ele alırken daha fazla güçlük çekebiliriz. Bu da para kaybına veya paramızın güvenliğini tehlikeye sokama gibi durumlara neden olabilir.

Muhtemelen etrafınızdaki herkes ve her şeyden çok etkilenebiliriz, dolayısıyla olaylar karşısında aşırı tepki göstermemizde mümkün olabilir.

 

Sağlığımıza ise her zamankinden daha çok hassasiyetimiz artabilir, genellikle alerjilere, ruh hali değişimlerine ve tanımlanması zor olan şikâyetlere daha duyarlı olabiliriz. 

Alkol, sigara gibi keyif veren şeylere ilgimiz artabilir bu tür bağımlılık kazandıracak zararlı alışkanlıklardan kaçınmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Anadolu Üniversitesin Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, başarılı olamadıkları derslerden 3 ders sınavına girdi.

Alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü e...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) 6 işçi yedikleri tavuktan zehirlendi.

Tepebaşı Belediyesi TEBEV, toplumsal desteğin güçlü ve sıcak eli olarak yardıma muhtaç vatandaşlara uzanmaya devam ediyor....

Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı.

Lozan Barış Antlaşmasının 95. Yıl dönümü nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi, Çağdaş Yaşamı De...

Eskişehir Web Tasarım