Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

13 Şubat 2018 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Oğlak burcunda ilerleyen Ay gerçekçi bir bakış açısıyla güne başlamamızı sağlıyor.

 

Sabah saatlerinde Ay –Uranüs kare açısının etkisi, isyankâr veya tereddütlü

bir ruh hali verebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sonucu  planlarınızda

Değişiklik olabilir. Kadın figürleri yada kendinize yakın gördüklerinizle uyuşmazlıklar yaşamanız da mümkün. Esnek davranarak ve doğru tepkiler vererek olayların lehinize ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

 

08.44–18.12 saatleri arasında Ay ilerlemesini boşlukta devam ettirecek.

Ay’ın boşlukta kalacağı saatler iş gününüzün tamamını kapsayacağından can sıkıcı durumların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Bu süre boyunca karışık ve ne yöne gideceğinizden emin olmayacağınız durumlar arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Planda olmayan gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Önemli anlaşma, sözleşme ve her türlü yeni girişim ile alış veriş işlerinden uzak durmalısınız. Bu sayede daha sonradan çıkacak güçlükleri önlemiş olacaksınız.

Ay’ın boşlukta kaldığı zamanlarda yapılacak ve bu sürede yapılmaması gerekenlere dikkat ettiğiniz takdirde zamanınızı boşa geçirmeyecek, para ve emek tasarrufu da sağlayacaksınız.

Ay boşlukta iken yapılacaklar;

Günlük rutin işlerinizle meşgul olmak, evinizde yada iş yerinizde dolaplarınızı, masanızı ve dosyalarınızı temizlemek olacak. Kitap okuyabilir, müzik dinleyebilir, egzersiz yapabilirsiniz. Vaktiniz bolsa uyuyabilirsiniz. Dua, zikir meditasyon gibi manevi çalışmalar da odaklanabilirsiniz.

Ay boşlukta iken yapılmayacaklar;

İş görüşmeleri, toplantılar ve satış işlemleri yapmamalısınız. Büyük bir mülk yada her hangi bir şeyi almakta uygun değil. Otomobiliniz yada elektronik cihazların onarım-bakım işlerini de ay boşlukta olduğu zamanlara denk getirmemeye çalışın. Sağlığınızla ilgili hastane randevularınızı Ay’ın boşlukta kaldığı zamanlara almamaya özen göstermelisiniz sevgili dostlar.

Ay saat 18.12de Kova burcunun evine giriş yapacak, idealist ve yenilikçi enerjiler getirecek.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım