FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

6 Şubat 2018 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Terazi burcunun evinde ve boşlukta ilerleyen Ay saat 06.57 de Akrep burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek. Kendimize güvenimizin ve beklentilerimizin artacağı enerjiler verecek.  Gizemli konulara merakımız artarken, rüyalarımız ve sezgilerimizin, rehberliğiyle ilerleme sağlayacağız.

Gün boyu çalışmalarımızın derinliklerine inmek için uğraşlar verebiliriz. Gizli, karanlık konulara ilgimiz yoğunlaşacak, bizden saklanan göründüğü gibi olmayan olayların sırlarını açığa çıkartmaya çalışabiliriz.

İş ve sosyal çevremizdeki insanların kıskançlıkları, baskı ve etik olmayan yıldırma çabaları ve kindar yaklaşımlarıyla karşılaşabiliriz.

İkili ilişkilerde taraflar baskı ve sahiplenme duygularını abartabileceğinden ilişkilerde krizler yaşanabilir.

Yazma, sanat çalışmaları, siyaset, iş dünyası, danışmanlık, hukuk ve dedektiflik çalışmaları içinde olanlar yaklaşık 2,5 gün önemli ilerlemeler kaydedebilir.

Ayrıca geçmişten gelen duygusal yaralar ve duyguların altında yatan nedenlerle yüzleşerek bilinçaltınızı temizlemek, enerji ve farkındalık çalışmaları yapmak çok daha yararlı ve kolay olacaktır. Kendi başınıza halledemediğiniz problemleriniz için terapi ve danışmanlık alabileceğiniz mükemmel bir zamandır.

 

Ay gün boyunca tek bir temel açısını günün ikinci yarısı, Ay-Satürn atmışlığı ile gerçekleştirecek. kişisel ihtiyaçlarımız ile başkalarına karşı olan görevlerimiz arasında mükemmel bir denge getiriyor.resmi makamlardaki işlerimizi kolayca halledebilir, otorite figürlerinden destekler bulabiliriz. İlgi alanlarımızda bize daha fazla bilgi veya deneyim kazandıracak fırsatlar da elde edebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Kızılay iş birliğiyle “Sanayiye Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor” k...

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, işçilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce Selka Beton işçileri ile buluşan Başkan...

Tepebaşı Belediyesi vatandaşların daha temiz ve güvenilir bir çevrede yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli önlemler...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği&r...

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, 60’ıncı kuruluş yılı dolayısıyla bünyesindeki memur personeline özel resepsiyon düzenlend...

Üyelerine daha önce 1 milyon doların üzerinde destek sağlayan ve Eskişehir’in ihracatını arttırmak için çalışmaları...

Eskişehir Web Tasarım