Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

6 Şubat 2018 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Terazi burcunun evinde ve boşlukta ilerleyen Ay saat 06.57 de Akrep burcunun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek. Kendimize güvenimizin ve beklentilerimizin artacağı enerjiler verecek.  Gizemli konulara merakımız artarken, rüyalarımız ve sezgilerimizin, rehberliğiyle ilerleme sağlayacağız.

Gün boyu çalışmalarımızın derinliklerine inmek için uğraşlar verebiliriz. Gizli, karanlık konulara ilgimiz yoğunlaşacak, bizden saklanan göründüğü gibi olmayan olayların sırlarını açığa çıkartmaya çalışabiliriz.

İş ve sosyal çevremizdeki insanların kıskançlıkları, baskı ve etik olmayan yıldırma çabaları ve kindar yaklaşımlarıyla karşılaşabiliriz.

İkili ilişkilerde taraflar baskı ve sahiplenme duygularını abartabileceğinden ilişkilerde krizler yaşanabilir.

Yazma, sanat çalışmaları, siyaset, iş dünyası, danışmanlık, hukuk ve dedektiflik çalışmaları içinde olanlar yaklaşık 2,5 gün önemli ilerlemeler kaydedebilir.

Ayrıca geçmişten gelen duygusal yaralar ve duyguların altında yatan nedenlerle yüzleşerek bilinçaltınızı temizlemek, enerji ve farkındalık çalışmaları yapmak çok daha yararlı ve kolay olacaktır. Kendi başınıza halledemediğiniz problemleriniz için terapi ve danışmanlık alabileceğiniz mükemmel bir zamandır.

 

Ay gün boyunca tek bir temel açısını günün ikinci yarısı, Ay-Satürn atmışlığı ile gerçekleştirecek. kişisel ihtiyaçlarımız ile başkalarına karşı olan görevlerimiz arasında mükemmel bir denge getiriyor.resmi makamlardaki işlerimizi kolayca halledebilir, otorite figürlerinden destekler bulabiliriz. İlgi alanlarımızda bize daha fazla bilgi veya deneyim kazandıracak fırsatlar da elde edebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım