FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

5 Şubat 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. Güne denge, adalet ve uyumlu enerjiler veriyor.  Olayları bir bütün olarak görmeye ve adil davranmaya çalışıp, kişisel çekişmelerden yada rahatsızlık hissi verebilecek olgulardan kaçınmaya özen göstereceğiz.

İlişkilerde fiziksel cazibe ve entelektüel uyum arayışı içinde olsak ta, problemlerimize alternatif çıkış yolları kolayca sağlayabiliriz.

İş meseleleri dışında sevdiklerimizle bir araya gelerek güzel ve keyifli vakit geçirebiliriz.

Güzelleşmek, bakım yaptırmak ve alış veriş konularıyla da meşgul olabiliriz. Yeni moda takı, aksesuar ve makyaj ürünlerine şöyle bir göz atabilir beğendiğimiz farklı tasarılardan ihtiyacımızı alabiliriz.

Sabah erken saatlerinde Ay-Güneş trinesi ile güne başlayacağız.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton olumsuz bağlantısı ile duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çevrenizde ortalama bir bakış açısı olmayan insanlarla ister istemez bir sorunun eşiğine gelebilirsiniz. Özellikle bayan figürlerin kıskançlık, engelleme, baskı ve fiziksel yada sözlü sataşmalarına maruz kalabilirsiniz. Bu durum canınızın sıkılmasına neden olacak. Bu tarz davranışlar karşısında çok oralı olmayarak, mantıklı hareket ederek problemlerin şiddetini yumuşatmaya çalışmalısınız.

Akşam saatlerinde Ay-Venüs uyumlu bağlantısı ile samimi ve sıcak   ilişkiler ön plana çıkacak.

Ay Terazi burcunda boşluğa girmeden önce son açısında Uranüs ile karşı karşıya gelecek. Beklenmedik gelişmeler oluşabilir ve planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Ay saat 21.46 da boşluğa girecek ve günü boşlukta kapatacak. Artık dünyasal işlerinizi bir kenara bırakıp, manevi tarafınızı besleyecek ibadet, meditasyon, yoga gibi çalışmalara odaklanabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, muhtarları, birlik ve beraberlikleri bozulmayan bir topluluk olarak gördü...

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye Eskişehirlilerin desteği devam ediyor.

Davanın ilk duruşmasında konuşan Baçaru’nun avukatı Oytun Süllü, müvekkilinin mağdur edildiğini ifade etti.

Özdilek Alışveriş Merkezi, Ramazan ayına özel hazırladığı eğlenceleri Ramazan ayının ilk gününden itibaren başladı.Yoğun katılımın...

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mahrem imam yapılanmasına ilişkin davada yargılanan 22 sanıktan 20'si, 3 yıl 9...

Eskişehir Web Tasarım