FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

2 Şubat 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay gün boyunca Başak burcunun evinde olacak. Pratik ihtiyaçlarımıza motive olacağımız enerjiler veriyor.

Yaşamın fiziksel yönünün ön plana çıktığı  bugün mevcut iş akışımızda ayrıntıları kavramakta maksimum fayda sağılabiliriz. Günlük rutinlerimiz, ticarî ve parasal meselelerimizi planladığımız şekilde hareket ederek çok rahat ilerleme kaydedebiliriz.

Sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen, korkularımız, komplekslerimiz, bizi kısıtlayan prensiplerimiz ve fobilerimizle yüzleşebilir, yeni alışkanlıklar edinebiliriz.

 

Pek ayakta olmayacağımız günün ilk saatleri Ay-Satürn ile yüz yirmilik ve mars ile doksanlık etkileşim içinde olacak. Eğer ayaktaysanız risk almak ve dürtüsel davranmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle bu saatlerde trafikteyseniz ekstra dikkatli ve tedbirli olmalısınız.

Akşam saatlerine kadar açısız ilerleyecek olan Ay mesai bitiminde Neptün ile karşı karşıya gelecek. Bu zaman diliminde cesaretiniz kırılmış, kafanız karışmış gibi hissedebilirsiniz. Aldatıcı olan durumların içine sürüklenebilirsiniz. Hayatın maddi tarafıyla uğraşlarınızda zorluk çekebilirsiniz.

Çok önemli parasal işleriniz yada alış verişlerinizi bugünlük ertelemeye çalışın zira zararlı çıkabilirsiniz.

İlişkilerinizdeyse beklentileriniz artabilir yada partnerinizin sizden beklentisi artabilir. Bazı sorunlarınız sizi alkole sığınmaya zorlayabilir. Dolayısıyla geçici çözümler yerine bu açının birkaç saat geçmesini bekleyerek sorunlarınızla yüzleşerek kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Ayrıca, sindirim problemlerine ve gıda zehirlenmesine açık olacağınızdan  temiz ve güvenilir gıdalar tüketmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Eskişehir'de olacak.

Batıkent’te bulunan ESTRAM Hareket ve Geceleme Merkez Alanı 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü itibariyle kullanılmaya başlanıyor. ESTRAM ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun mücadelesini verdiği, resmi ilan ve reklam fiyatlarının arttırılması ile ilgili çabalar nih...

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi “Endüstriyel Tasarım Bölümü Yıl Sonu Mezuniyet Jürisi ve S...

Marka kent olma yolunun akıllı kent yatırımlarından geçtiği günümüzde, yatırımlarını Remourban - Akıllı Kentsel Dönüş&...

Eskişehir’de, iftar saati öncesi durak yakınında beklerken kendisini otobüse almadığı iddiasında bulunan bir yolcu tarafından darp edi...

Eskişehir Web Tasarım