Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

2 Şubat 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay gün boyunca Başak burcunun evinde olacak. Pratik ihtiyaçlarımıza motive olacağımız enerjiler veriyor.

Yaşamın fiziksel yönünün ön plana çıktığı  bugün mevcut iş akışımızda ayrıntıları kavramakta maksimum fayda sağılabiliriz. Günlük rutinlerimiz, ticarî ve parasal meselelerimizi planladığımız şekilde hareket ederek çok rahat ilerleme kaydedebiliriz.

Sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen, korkularımız, komplekslerimiz, bizi kısıtlayan prensiplerimiz ve fobilerimizle yüzleşebilir, yeni alışkanlıklar edinebiliriz.

 

Pek ayakta olmayacağımız günün ilk saatleri Ay-Satürn ile yüz yirmilik ve mars ile doksanlık etkileşim içinde olacak. Eğer ayaktaysanız risk almak ve dürtüsel davranmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle bu saatlerde trafikteyseniz ekstra dikkatli ve tedbirli olmalısınız.

Akşam saatlerine kadar açısız ilerleyecek olan Ay mesai bitiminde Neptün ile karşı karşıya gelecek. Bu zaman diliminde cesaretiniz kırılmış, kafanız karışmış gibi hissedebilirsiniz. Aldatıcı olan durumların içine sürüklenebilirsiniz. Hayatın maddi tarafıyla uğraşlarınızda zorluk çekebilirsiniz.

Çok önemli parasal işleriniz yada alış verişlerinizi bugünlük ertelemeye çalışın zira zararlı çıkabilirsiniz.

İlişkilerinizdeyse beklentileriniz artabilir yada partnerinizin sizden beklentisi artabilir. Bazı sorunlarınız sizi alkole sığınmaya zorlayabilir. Dolayısıyla geçici çözümler yerine bu açının birkaç saat geçmesini bekleyerek sorunlarınızla yüzleşerek kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Ayrıca, sindirim problemlerine ve gıda zehirlenmesine açık olacağınızdan  temiz ve güvenilir gıdalar tüketmelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım