Eskişehir Milli İrade Gazetesi - Eskişehir Haberleri

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

1 Şubat 2018 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Dün gerçekleşen Tutulma ve Dolunay enerjisi ile değişime açık etkilerde olacağız. Kişisel hayatımız, iç dünyamız, hedef ve planlarımız adına farklı deneyimler yaşabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter karesi, aşırı öz güvenli ve abartılı enerjiler verecek. Gerçek duygularınızdan uzak ukalalığa, şımarıklığa ve mübalâğa kaçan davranış kalıpları içine girebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda denge kurarak hareket etmelisiniz. Zira fikirlere tahammülsüz, kendini haklı görme gibi durumlar söz konusu olabilir.

 

Gün ortalarında Ay Aslan burcunda son bağlantısını Uranüs trinesi ile etkinleştirecek. Kısa bir sürelide olsa hayatınıza değişim ve heyecan getirebilir. Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissederseniz. Sezgilerinize güvenin ve dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin verin.

Yeni şeyler denemek, rutinlerinizin dışına çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Şanslı gelişmeler, tesadüf karşılaşmalar, farklı kültür insanlarıyla tanışmalar söz konusu olabilir.

Bu geçiş aynı zamanda kötü alışkanlıkları, sıkıcı ve sağlıksız ilişkileri bırakmak için de iyi bir zamandır.

Ay saat 14.00 da boşluğa girecek, yaklaşık sekiz saat boşlukta kalacak ve sonrasında saat 22.13 de Başak burcunun evine giriş yapacak. Günün geri kalanında yeni girişimler, yeni projeler başlatmamalı ve önemli kararlarlar almamalısınız.

Ay boşluk saatleri arasında yorucu koşullardan kendinizi korumaya çalışmalaşmalı, rutin konularla ilgilenerek ilerlemeyi tercih etmelisiniz.

Ayrıca, dünyasal işlerinizden uzaklaşmak, içsel bir yolculuğa çıkmak, dini ve manevi görevlerimizi yerine getirmek isteyebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde evinde ölü bulunan Liman Başkanı Bahadır Ay'ın cenazesi Eskişehir'e getirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Teşkilat Başkanı Adem Kara, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Orhan Durmuş, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Bur...

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Deniz Kılıç,17 Ağustos depremi sonucunda kullanılamaz hale gelen yüzde 25’lik yapıl...

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ve ülkemiz ekonomisine etkileri hakkında değerlendirme...

Hidroana, 06- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışta zorlu teknik kontrolleri geçerek piste çıkmaya hak kazandı. Hidro...

Alpu’da kurulması planlanan kömürlü termik santralin bugün yapılması gereken ihalesi dün dördüncü kez er...

Eskişehir Web Tasarım