FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

30 Ocak 2018 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Yengeç burcunda ilerleyen Ay güvenli ve rahat enerjiler veriyor. Evimiz, ailemiz, vatanımız ve bayrağımızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Günlük yaşantımızda duygularımız ile hareket edebilir, sevdiklerimize karşı daha korumacı davranabiliriz.

Evimizi alakadar eden her türlü işlerimiz, temizlik, alış veriş, bütçemizi düzenlemek varsa çocuk bakımı veya hasta bakımı ve onların beslenmeleriyle ilgilenmek için çok daha elverişli olacak.

 

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi yarın Aslan burcunda gerçekleşecek. Ay Tutulmasının etkisi ile hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza sürpriz gelişmeler yada haberler getirebilir. Özel, aile ve iş ilişkilerinizde sıkıntı yaratan önemli konuları çözmek için de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca zamanınız, enerjiniz ve paranızı harcarken çokta cömert olmamaya çalışmalısınız.

 

Gün ortaları Ay-Uranüs karesi etkinleşiyor gerek özel gerekse toplumsal huzur ve düzenin bozulmasına sebep olacak stres ve gerginlikler oluşabilir. Gelişen olaylara hazırlıklı olmalı ve alternatif çözümler bulmalısınız.

 

Aslan burcunda yarın gerçekleştireceği tutulmaya ilerleyen Ay Yengeç burcunda son bağlantısını Merkür karşıtlığı ile etkinleştirecek. İletişimler, haberleşmeler ve ulaşımlarda bir hayli sıkıntı ve zorlanmalara neden olabilir. Konuşmalarınız bir anda tartışmalar ve gerginliklerin doğmasına neden olabilir. Objektif olmaya çalışmalı önemli meseleleri gündeme taşımamalısınız.

 

Ay saat 19.41 de boşluğa girecek ve yaklaşık iki saat boşlukta kalacak ve sonrasında saat 21.53 de tutulma yaşayacağı Aslan burcunun evine giriş yapacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, stadın isim hakkı ile ilgili açıklamalar yaptı.

24 Şubat Cumartesi günü Eskişehir Deklarasyonu imzacıları tarafından düzenlenecek olan ‘Kömürlü Termik Santrali İs...

İki maçtır ligde kaybetmeyen Eskişehirspor seriye üçe çıkardı. Deplasmanda lider Ümraniyespor ile karşılaşan kırmızı si...

Eskişehirspor zorlu Ümraniyespor deplasmanında 3 puanla döndü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Başkanı Mustaf...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sanatçı Abdullah İpek’i makamında kabul etti.

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım