BİNALİ YILDIRIM, AFYONKARAHİSAR BELEDİYE’SİNİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından düzenlenen 'Gençlerin Kankası Gençlerle Buluşuyor' adlı programa katılmak üzere Afyonkarahisar’a gelen TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.
Kendisi tam bir hizmet adamı
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın yapmış olduğu hizmetleri ülkenin çok iyi bildiğini ifade ederek; “Ülkemize yaptığı hizmetleri herkes yakinen çok iyi biliyor. Kelimenin tam anlamıyla tam bir hizmet adamı. Allah kendisinden razı olsun, sağlıklı uzun ömürler versin. İnşallah ülkemize daha hayırlı hizmetler yapmaya vesile olsun diyorum” dedi.
Projelerini seri bir şekilde yapmaya devam edecek
Yıldırım ise yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in Afyonkarahisar için güzel hizmetler yapacağına inandığını söyledi. Yıldırım şöyle devam etti:
“Afyonkarahisar’dayız. Dün akşam bir programa katıldık. Gençlerle bir araya geldik, onlarla sohbet ettik. Bugün mübarek üç ayların Recep Ayı’nın ilk günü. Tüm vatandaşların ve Afyonlu hemşerilerimin üç aylarını tebrik ediyorum. Değerli başkanımız 31 Mart seçimlerinde Afyon’un şehr-i emini oldu, belediye başkanı seçildi ve önceki belediye başkanımızdan bayrağı devraldı. Afyonkarahisar için güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum. Kendisine üstün başarılar diliyorum. Daha 1 senesi dolmadan belediyenin mali durumunu düzeltecek çok önemli adımlar attığını öğrendim. Borcu tamamen kapatmış, bundan sonra şehrin daha da güzelleşmesi burada yaşayan hemşerilerimin hayatının kolaylaşması için hem çevreci projeler hem altyapı hem ulaşım projelerini seri bir şekilde yapmaya devam edecek.”
Cumhurbaşkanımızın Afyon’a desteği devam edecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’a eskiden olduğu gibi şimdide desteğinin devam edeceğini ifade eden Yıldırım: “Sayın Cumhurbaşkanımız hükümetimize olduğu gibi Afyonkarahisar Belediye Başkanlığımıza da eskiden olduğu gibi bundan sonrada destek vermeye devam edecektir. Afyonkarahisar milletvekillerimiz başata benimde hükümetinde bakanım olan Veysel Eroğlu ve diğer arkadaşlarda Afyon için Afyon’un insanları için gayretlerini sürdürecektir” diye konuştu.
Konuşmalarında ardından Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Binali Yıldırım’a hediye takdiminde bulundu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış.
YORUMUNUZ
Her türlü yorumunuz için teşekkürler.

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

112 İl Ambulans Servisi’ni ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, 112 Komuta Kontrol Çağrı Merkezi'ne gelen a...

Eskişehir genelinde, "Evde Kal Türkiye" çağrısına büyük oranda uyuldu. Vilayet Meydanı'na çıkan İki Eylül Caddesi il...

Tepebaşı Belediyesi, ilçedeki marketler ile gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veren lokantaların iletişim bilgilerini, web sitesi ü...

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri birimi olan gençlik merkezlerinde yüz koruyuc...

Tepebaşı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Teyfik Duman, görülen belirtilen üzerine korona virüs (Covid-19) testi yaptı...

4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde çarptığı köpeği yol ortasında bırakan sürücü olay yerinden kaç...

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Odunpazarı Belediyesi çarşı Zabıta Karakoluna geçtiğimiz günlerde yapılan saldırı, çalışanlar ve Tüm Bel-Sen tarafından...

Acıbadem Eskişehir Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç, 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Gün&uu...

Eskişehir Kent Konseyi organizasyonuyla  “Yerelden Evrensele, 7’den 70’e” adlı dans gösterisi düzenledi. SALUTE...

Askeri yapılar içerisinde yuvalanmış terör örgütü FETÖ/PDY üyesi bir grup tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde T&u...

CHP Eskişehir İl Örgütü’nün 10 Eylül’de başlayan mahalle delegesi seçim süreci devam ediyor. CHP Eski...

Eskişehir'de düzenlenen '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' anma etkinliğinde konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr...

Eskişehir Web Tasarım